Täna ca 42 km, 35 km ja 665 W

Täna oli ka hea aerutamine – maratoni pikkus. Ilm oli selge merel kuid müristas ja olid vihmasadud mandril. Päikese ja vihmapilve piir oli silmapiiril. Tuul liikus vaikselt üle veepinna ja tekitas natukene laineid. Õhtuks jäi vaikseks. Kohtasime üljeseid kes mängisid ümber süsta. Õhtuks oli lõppsadam ilusa koha peal ühe majaka juures tuulevarju majas. Nimi oli Spithamn ja ilus koht. Siia peaks perega tulema tagasi, Jonathani ja Rebeckaga saaksime terve päev liiva ja kivide peal mängida.

Päikeseenergia on ilusti tootmas ja paneel 665 watti kui tervelt terve päev päikese käes. Saaksin ilusti hakkama looduses – mitme arvutiga ja mobiiliga.

Seltskond on hea – Martin on vahva poiss ja väga abivalmis. Palve on nii sõnas kui laulus. “Ma kutsun siis üles anuma, palvetama, tegema eestpalveid ja tänupalveid kõigi inimeste eest, kuningate ja kõigi ülemuste eest, et me võiksime elada vaikset ja rahulikku elu kõiges jumalakartuses ja väärikuses. See on hea ja meeldiv Jumala, meie Päästja silmis, kes tahab, et kõik inimesed pääseksid ja tuleksid tõe tundmisele.” 1Tim2:1-4
IMG_1382
IMG_1367
IMG_1397

Posted in Aerutamine

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Viimased kommentaarid